| anonim_4396 a întrebat:

Am o notificare de la google despre un cont care nu se sterge.Cum pot face sa o sterg? La un raspuns care ma ajuta, dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe telefon: intra la setări, apasă la conturi, da pe conturi Google, iti alegi contul pe care vrei sa il stergi, si il stergi.
Sau dezactiveaza modificările de la Google.

| Sekim a răspuns:

Buna
Ai putea incerca sa vezi cum si de ce nu se sterge contul respectiv sau sa dezactivezi pur si simplu notificarile primite de la aplicatia Google.
See you happy

| Sekim a răspuns:

Salut
Pur si simplu pui cod emoji : ex : ) happy

| ArthurWarner a răspuns:

Dacă ești pe telefon du-te în setări și întra în conturi acolo apasa pe contul respectiv și îți v-a apărea sa ii ștergi