| AylinS a întrebat:

Am o pagina de facebook (care din cont a devenit pagina) si am creat un alt cont cu aceeasi adresa(pe care o are si pagina de facebook), dar acum cand ma loghez cu acea adresa de mail, imi merge doar contul, nu si pagina. Cand intru pe pagina intru ca un simplu fan, nu intru ca administrator.
Cum fac sa ma pot loga pe pagina? va roooog.

1 răspuns:
| Nicolae96 a răspuns:

Ai in dreapta sus o sageata in jos, si scrie acolo Foloseste pagina ca : si dai click pe pagina accea gen : AlteckGamers si iti intra pe pagina fondata de tine si dupa pentru a reveni pe profilul tau de facebook faci la fel, funda mersi