| anonim_4396 a întrebat:

Am o pagina de Facebook si primesc recomandari, dar nu imi apar pe pagina, cand dau scroll, nu le vad nicaieri, imi apar doar recenziile vechi (alea cu stelute), si recomandarile le pot vedea doar in inbox. De ce? M-am uitat, sunt facute publice. :/

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Apare recomandari sa cumperi reclama, vezi de addblock si ublock

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nuuu, s-au schimbat recenziile in recomandari (primesti un mesaj pe pagina, gen: ce pagina misto lalala). sad

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Da-mi un print