| robby007 a întrebat:

Am o pagina de facebook si vreau sa sterg toate postarile de pe ea. Problema e ca am foarte multe si mi-ar lua o vesnicie sa le sterg pe rand. Cum sa fac sa le sterg pe toate deodata? Exista vreun hack sau un script care sa poata face asta?

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu îți va lua mult să le ștergi. Cred că într-o oră termini dacă ești concentrat. După ce ștergi poze postări, ștergi pagina cu totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un singur raspuns : stergi pagina cu totul. Deci va lua ceva timp pana se va sterge. 14 zile.