| Skrilly a întrebat:

Am o pata pe ecranl telefonului mobil,aceasta a aparut in urma unui soc mecanic. Se poate ca aceasta pata sa nu insemne neaparat spargerea displayului? Adica se poate doar sa il fi afectat putin, nu neaparat sa se sparga

3 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

E spart, daca deja are pete... Acum cat te va costa depinde de telefon si de service, oricum adio garantie daca mai aveai.

| Skrilly explică (pentru denyemy):

laughing Si daca iti zic ca cei de la Orange mi l-au reparat, ma crezi?

| DinuMariuspc a răspuns:

CRED ca are DISPLAYUL SPART. Inlocuieste relativ ieftin depinde ce telefon.