| Widiach a întrebat:

Am o pereche de casti Beats by dr. Dre Wireless originale si nu inteleg de ce nu se aude din casca stanga (cea fara butoane) atunci cand le conectez prin bluetooth la telefon. Am urmat toate instructiunile lor, cand le conectez cu firul "jack" se aude in ambele, dar problema este doar la modul fara fir... Am omis vreo setare sau altceva?

Funda si toate cele.

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Model casti? Vezi aici:

http://www.beatsbydre.com/support/

| Widiach explică (pentru stlucian):

Da, am intrat dinainte si pe site.ul respectiv. Si tot nu stiu unde as putea gasi informatia care sa ma lamureasca.

| Adrianpaval a răspuns:

Salut. Ai mai găsit soluția? Am aceiași problema