| Teodor1811 a întrebat:

Am o pereche de casti cu microfon pe care nu am mai folosit-o de vreo luna.Am conectat amandoua jack-uri,nu se aude microfonul, dar audio-ul merge perfect.Cand ma duc la playback devices,(tin sa mentionez ca am laptop) imi apare internal microphone dar si microfonul de la casti.Chestia este ca numai pe cel internal il pot folosi.Am facut ca microfonul de la casti sa fie default-ul dar tot internal-ul merge.Ce pot face sa mearga microfonul de la casti? (Funda)

1 răspuns:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Pai daca nu l-ai mai folosit de mult, nu mai sunt bune...pentru ca au praf, etc.
Incearca sa le cureti!
FUNDA?