| Mateescu_Talida_1997 a întrebat:

Am o pereche de casti prin bluetooth si de la un timp nu se mai incarca.Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acumulatorul, mufele sau incarcatorul defect. Verifica. Daca le duci la un reparator radio-tv le poate verifica. Acumulatori se gasesc.

| octav005 a răspuns:

Incearca si cu al incarcator. cablu de incarcare. daca nu este posibil sa se fii duc bateria din ele. s, au sa se fii ars modulul de incarcare

| NAT0 a răspuns:

Să iei altele

| Johny_George_1997 a răspuns:

Posibil sa se fi stricat mufa.ai incercat cu alt incarcator? incarcatoru e problema sau castile?