| DorelSudoru a întrebat:

Am o peroblema am samsung corby(tought screen) si cand instalez un joc in da eroare :"nu este destula memorie java disponibila" am destula memorie help (am incercat si cu jadmaker dar nu merge ) help fundoi ///.

3 răspunsuri:
| NoBoDy_7286 a răspuns:

Asa imi zicea si mie si aveam un Samsung s5320star
la un joc
nare telu destula memorie in telefon
crying(

| ala112 a răspuns:

Nu e de memorie.winking.e de telefon el nu accepta un joc peste 1m...sry si eu am corby

| daiana_9622 a răspuns:

Nu ai memorie suficienta daca ai melodii mari poti sa stergi din ele si poate iti incape daca nu inseamna ca jocul este prea mare si nu-ti va merge niciodata