| anonim_4396 a întrebat:

Am o placa de baza Asus P5KPL-VM. As vreau sa stiu cea mai buna placa video pe care as putea pune-o pe aceasta placa de baza. Ca socket are 775 LGA.

Răspuns Câştigător
| MateiSebastian a răspuns:

Nvidia GTX 550Ti e cam cea mai bună placă ce o poți folosi, dacă ți-o permiți.

P.S: Nu înțeleg de ce ai scris socket-ul procesorului când puteai să ne spui că placa ta de bază are conector PCI-E 2.0 x16 pentru placa grafică. Nu ne ajută cu nimic dacă știm ce socket ai tu la procesor.