| ag3nt666 a întrebat:

Am o placa de baza msi b250 gaming m3 vreau sa fac o optimizare
buget 1700 ron

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a optimiza placa de baza, trebuie doar sa setezi parametrii optimi din BIOS (UEFI).
Te poate costa doar manopera de un sfert de ora a unui specialist, daca tu nu te descurci.

Este total alta poveste inzestrarea intregului sistem, adica procesor + memorii RAM + placa video + sursa de curent + hard disk /SSD etc., care este ca impodobirea bradului de Craciun (ti le faci conform necesitatilor si bugetul tau, dupa bunul plac).