| Like97 a întrebat:

Am o placa video ATI Radeon HD 2400 series am instalat driver-ul luat de pe net dar la un moment dat imi apare aceasta eroare http://postimage.org/image/t3og6cerz/ ce pot face. Cine ma ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| danikee a răspuns:

Dezinstaleaza driver-ul complet si instaleaza-l din nou. Daca nu merge nici asa dezinstaleaza driver-ul si incearca programul Driver Genius dar cauta-l undeva sa fie cu tot cu crack si iti va gasi automat driver-ul original pentru placa video si toate driverele necesare pentru PC. Functioneaza 100%! Bafta happy

1 răspuns:
| molocemarius a răspuns:

Asa este am avut si eu aceasta problema asa ca l-am dezinstalat si l-am instalat din nou.