| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o placa video dar la mine nu se potriveste in calculator asa ca vreau sa o vand unui prieten dar problema este ca nu stiu de cat este placa video pentru ca pe ea nu scrie. cum pot afla de cat este placa video

4 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Pai ar trebui sa o instaleze el.si dupa aia gata. o sa apara in windows ce capacitate aretongue

| smartalogu a răspuns:

Pe ea sunt trecute niste coduri. Revino cu codurile alea si iti spunem noi ce placa ai. Daca ai access la memorii, scrie pe fiecare cipulet in parte de cat e. si n(cipulete)*mb(cipulet)=nr total de mb de pe placa.

| 334499 a răspuns:

Pai proband-o undeva

| hrdcore a răspuns:

Pai daca ii noua scrie pe cutie totul