| onicaalex1 a întrebat:

Am o placa video Intel (R) 82945G Express Chipset Family si as vrea sa imi cumpar alta pentru ca aceasta nu functioneaza deloc bine,dar nu stiu ce slot are ca sa imi iau una sa se potriveasca cu placa de baza, mentionez ca am o placa de baza 945GZ/CT-M. Puteti sa imi recomandati si niste placi video rezonabile pentru un buget de 500 ron si sa fie pentru gaming? Dau funda pentru raspunsul cel mai explicit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intel (R) 82945G este placa videointegrata pe placa de baza. Avand slot PCI Express iti recomand aceasta placa http://bit.ly/1KZfEpu Costa 459 lei, redus de la 539 lei si transport gratuit.

1 răspuns: