| TheGrooveStreet a întrebat:

Am o placa video Nvidia 8400gs(512mb). Am vazut ca are un control panel, cum as putea sa o fac sa ruleze mai bine jocurile din acel control panel?

Răspuns Câştigător
| cartman a răspuns:

Overclock cu riva tuner. ar trebui sa-i pui un ventilator pentru o racire mai buna.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la imbunatatiri grafice ai optiunea din 3D Settings>Adjust image settings with preview>Use my preference emphasizing>Quality
O sa vezi imbunatatiri grafice mai ales daca rezolutia din joc e de la 1024*768 in sus.