| dj30443905 a întrebat:

Am o placa video nVIDIA geforce 7300 gt de 256 mb la care s-a ars cooler-ul. ce sa fac? sa-l schimb sau sa cumpar una noua?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sfat: mergi in oras, la un serive, cata s aschimbi cooler-ul, deaorece e clar ca nici restul sistmeului nu sclipeste, asa ca nu va fi nici un echilibru. reparatia costa maxim 20-30 lei. Cand o sa vrei ceva nou, recoamnd sa schimbi tot, a dica ram, cpu, placa de baza etc

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de buget... daca ai 7300GT, foarte probabil ca si restul sistemului e sever depasit.