| ursuletu13 a întrebat:

Am o placa video nVIDIA geforce 9500 gt. Se potriveste cu acest sistem : http://www.abdcomputer.ro/......-2-40ghz/. Vreau sa stiu daca pot sa o folosesc sau nu.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai acolo scrie ca deja vine cu o placa 9500 gt!
Tu ce vrei sa mai faci cu inca una?
Daca ai varianta fara placa video, se potriveste, dar nu merita placa aia. Mai strrange bani de o placa video precum radoen 6670, radeon 7750, radeon 7730 sau nVIDIA gt 640 sau gtx 650. Dar recomand variantele cu radeon.

| ursuletu13 explică:

Eu ma refer din punct de vedere al sursei daca o poate duce.