| Lucian2473 a întrebat:

Am o poza cu mine si vreau sa ii invinetesc un ochi. laughing Cu ce program pot face asta? Sau vreun site online.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Photoshop. Must need: experience lvl 100 laughing

| NLS a răspuns:

GIMP
https://www.gimp.org/

dar daca vrei sa para real, nu e atat de simplu.
ai nevoie de o textura sau mai bine un ochi vanat de pe net...

| gogu220 a răspuns:

Cu ciocanul de şniţele. Dar trebuie să faci poza după nu înainte.

| flixbuster a răspuns (pentru gogu220):

Sau poate apela la un prieten daca este mai sensibil din fire si nu poate face treaba cu mana lui. Pentru un pumn la etapa de invinetire (ciocanul de snitele mi se pare usor exagerat, totusi) si pentru poza de dupa daca il lasa lat.

| Elena_Daria_1985 a răspuns:

Aplicația PicsArt este foarte buna