| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a întrebat:

Am o problema (AJUTOR URGENT crying ) cand deschid pc-u imi apare o eroare dupa ce dau Don't send error report nu mai merge mouse-u dc?

Răspuns Câştigător
| djcosty_7523 a răspuns:

Am patit si eu asa la mine nu mergea nici tastatura si nu nu l-am putut face dar tu incearca sa reinstalezi windowsul pote se rezolva problema, e posibil sa ai ceva virusi.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce scrie in eroarea aia cad deschizi pc-ul?

| djcosty_7523 a răspuns:

Cu placere, ma bucur ca am fost de ajutor

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα explică:

Multumesc dany am reinstalat windowsu cum miai zis tu si acum merge limpede happy mersi mult :X