| FazekasErvin a întrebat:

Am o problema, am descarcat pachetul Microsoft Office 2007 l-am instalat cu key code dar cand vreau sa lucrez pe el nu pot nu pot scrie in word nu pot lipi texte nu pot scrie nu pot folosi barele cu instrumente de sus. Ce poate avea? Ce pot face?
Am incercat sa il dezinstalez ssi sa il re instalez si mimic ce pot face am nevoie urgent.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Esti sigur ca ai descarcat un office functional?

| FazekasErvin explică (pentru gelu1970):

Da ca l-am am folosit chiar saptamana asta miercuri si a mers pana intr-un timp si dupa s-a oprit instantaneu de deci a functionat

| DaniTDCI a răspuns:

Probabil key-ul nu mai e valabil, dar tu l-ai folosit, si iti ruleaza versiunea demo.instaleaza-l de altundeva si incearca iar

| WxRo a răspuns:

Deschide un document si apasa F2. Asa se activeaza edit mode.