| BornToParty a întrebat:

Am o problemă:
Am niște căști cu tot cu microfon și mi se aude doar căștile (sonorul de la videoclip sau ori ce alte sunete) și vreau să știu ce setări să îmi pun să se audă și microfonul, deoarece eu am bifat la ambele HEADPHONE.
Help!

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Trebuie sa intri la Sound Manager, acolo sa selectezi Microphone, sa dai volumul la maxim si sa bifezi (daca e cazul) Microphone Boost.
Depinde si de ce sistem de operare ai, ce placa de sunet si sa ai neaparat instalate driverele de sunet.