| Andrei_Danut_Claudiu_1983 a întrebat:

Am o problema, am reinstalat windows 7, si am problema cu boxele si castile( inainte mergeau perfect) acum, daca intru intr-un joc si stau 3 ore imi merg perfect, pe skype inca nu am incercat, dar daca intru pe youtube sa ascult o melodie, in maxim 2 min imi da restart la videoclip si apoi nu se mai aud castile de loc/boxele, pana nu dau restart la un pc, si tot asa. Stie cineva cum sa rezolv? O fi de la driverele de sunet? Din ce stiu trebuia sa mi le instaleze automat cu windows...

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Driverele le iei de la producator, TOTDEAUNA!

| EnvyU a răspuns:

Daca ti se da restart la youtube atunci nu are nici o legatura cu boxele/castile sau driverele de sunet. Cum ti se da restart mai exact? Iti da crash? iti apare o eroare cu plugin stopped working? sau pur si simplu iese din firefox/chrome/iexplorer? Eu as incerca sa reinstalez Adobe flash player, si/sau incerci pe alt explorer.

| Andrei_Danut_Claudiu_1983 explică (pentru EnvyU):

Nu unu da nici un crash, mi sa da restart la videoclip dupa 2/3 minute... si nu se mai aude, ca si cum as da restart la pagina dar nu dau euhappy