| AncaSiAtat. a întrebat:

Am o problema, am samsung corby care are multe widget-uri insa nu merg, le pun pe ecran bag parola, etc si imi spune ca nu se poate conecta, la fel la google maps, care este motivul? p. s. am internetul valabil, adica in meniu la internet totul merge, doar la widget-uri nu. help straight face

Răspuns Câştigător
| GuessWhoLM a răspuns:

Asa am patit si eu pana nu am setat widgeturile pe profilul de net corespunzator

2 răspunsuri:
| angel_4609 a răspuns:

Du-te cu garantia la cei de la Vodafone si cred ca te pot ajuta eibig grin

| GuessWhoLM a răspuns:

Pai trebuie sa intri la otiunile widget-urilor si sa setezi profilul de internet la care se adapteaza telefonul