| Edwward a întrebat:

Am o problema, am scos cardul din telefon si l-am pus in cititorul de carduri la pc, am transferat 6 poze si l-am scos, mai tarziu l-am bagat din nou ca sa ma uit la poze dar nu mai aveam nimic pe card, era gol! Stie cineva daca se poate face un backup la microSD sau cv de genu ca sa pot recupera cea fost?

Răspuns Câştigător
| Mady_Adrian_Mitrea_1994 a răspuns:

Salut.mi s-a intamplat si mie si nu mai ai ce face dar vezi daca intr-o parte a cardului e o chestie mica care se poate misca atunci misco s-ar putea doar sa ti le ascunda