| Tiberiu_Soroiu_1992 a întrebat:

Am o problema.Am un cont Gmail care este conectat pe 3 deviceuri (PC, tableta, telefon), vreau sa nu mai am contul pe tableta ce trebuie să fac și îmi va dispărea contul și pe celelalte 2 diviceuri când nu o sa il mai am pe tabletă?

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Se poate face alt cont gmail pentru tableta, se iese din contul actual si se intra pe noul cont pe tableta. Celelalte 2 deviceuri PC si telefon vor ramane pe vechiul cont si nu vor fi afectate cu nimic.

1 răspuns:
| Tiberiu_Soroiu_1992 explică (pentru LinxCont):

Mersi!