| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă am un laptop Lenovo ipad Z710 este aproape nou și Windows 8 Pro pe el și astăzi mi-a cerut să actualizez Windows-ul la 8, 1 și am dat doua restarturi din greșeală și acum nu mai pornește...intră curent în el.
Ce se întâmplă?
Cum pot rezolva problema?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Nu porneste deloc? Fii mai explicit in legatura cu problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pornește 3 secunde doar atat.

| relucu88 a răspuns:

Se stinge sau ramane aprins?
Daca ramane aprins incearca sa intri in bios cu f2 sau f12 sau DEL nu stiu ce placa de baza ai, dar daca intri in bios dai restore default sau ceva de genul.