| mandea10 a întrebat:

Am o problema. Am vrut sa dezinstalez anti virusu...am intrat in control panel si i-am dat remove. Insa mi-a aparut o eroare si mi s-a restartat calculatorul. Anti virusu inca este instalat in calculator dar in control panel nu il mai gasesc. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca din Start/All Programs/antivirusul si uninstall, ar trebui sa-l dezinstaleze. Din Remove se mai poate sa ramana urme ale programului si sa deranjeze daca vrei sa instalezi un nou program. Succes!

| Slavian a răspuns:

De la inceput trebuia sa iesi din el si apoi sa-l dezinstalezi.
Acum incearca sa iesi, si apoi sa intri in C (sa-l gasesti) si sa-i stergi directorul (folderul).
Sper ca te-am ajutat.

| bigdady a răspuns:

Descarca your uninstaller asta http://www.ursoftware.com/dlds/yusetup.exe

| Marius98 a răspuns:

Nu cred ca se poate dezinstala antivirusu dar daca nu sti informeazate de pe google.