| NechitaCosmin a întrebat:

Am o problema, am windows 10 pe laptop dar nu se aude nimic.Am toate la maxim tot tot, mie imi zice ca se aude, dar eu nu aud...Azi dimineata am bagat niste casti la laptop si am bifat ceva ca sa nu ma mai intrebare chestii si sa ramana asa sa se auda prin casti. Cred ca asta e. Cum pot rezolva? Repede!

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Pai trebuie sa scoti castile si sa intri dupa aceea la setari avansate la sunet si sa iti setezi inapoi sunetul prin boxe sau in cazul tau natural aia o faci de la volum. Dai click dreapta si cauti mai multe setari sau cand scoti castile si le bagi iar trebuie sa iti deschida o fereastra noua.