| Vectra1 a întrebat:

Am o problema! astazi cand am incercat sa aprind laptopul HP pavilion dv9000 nu mi se aprindea ( mi se facea ecranu negru, sa auzea ca functioneaza si apoi din negru, se facea putin mai gri, eu auzeam ca laptopul merge dar nu afisa nimic pentru ca se auzea sunetul acela de la windows Welcome...) ce sa fac, dau funda! Problema este ca laptopul merge dar nu afiseaza nimic! HELP!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a dus ceva. Ori placa video, ori legatura cu ecranul. N-ai ce face. Du-l la un atelier.