| LoryC a întrebat:

Am o problemă. Astăzi telefonul meu s-a închis și nu mai pornește. Era wifi-ul activat, nu am umblat pe el, doar îl țineam pe masă cu net-ul activat.
Ce aș putea face?
Precizez că nu îi pot scoate bateria.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu este din cel cu bateria fixa, scoate bateria si reporneste-l.

| LoryC explică (pentru Salontanul):

Am spus ca nu pot sa ii scot bateria

| Tiopevuz a răspuns:

Pune l la incarcat, da i restart

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Tu nu cred ca poti sa faci ceva. Mergi la un service.

| LoryC explică (pentru FLORENTINAndreea):

La asta mă gândeam și eu, doar că nu am toate pozele din el salvate pe card și mai am și alte chestii pe el pe care nu aș vrea să le pierd.

| LoryC explică (pentru FLORENTINAndreea):

A mai făcut figuri și înainte, dar și-a revenit în aceeași zi

| RazvanUsa a răspuns:

Tine pe butonul de on/off apasat timp de 8-12 secunde

| LoryC explică (pentru RazvanUsa):

Am incercat asta