| gogus a întrebat:

Am o problema.atunci cand transfer fisiere de pe pc pe telefon prin cablu de date nu imi detecteaza cardul, iar in telefon nu am memorie suficienta. ce-as putea sa fac. dau funda si vot
p. s. am sony ericsson w205

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca l-ai facut asa de la setari. am avut 3 tel Sony Ericsson si cand conectam dadeam transfer fisiere/stocare masiva(k810i/k850i/w380i).

| Anon1mxD a răspuns:

SaL! mha nu citeste caRDuL pentru ca nu este conceput programul Pt Aja ceva.mna adica am si eu cablu si tot nu citeste cardul! zi-mi cata memorie ai pe tel?! daca ai vreo 10 mb e bine! iar ca sa pui pe tellefon my muta din tel pe card!:* funda!