| Istvan_Gabi_1990 a întrebat:

Am o problema ca Facebook de fiecare data cand dau log in arata ca trebuie sa schimb parola am schimbat deja de mai multe ori si dupa ce am dat next de fiecare data pagina e tot alb si nu se intampla nimic

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că ai contul blocat. Se întâmplă să ți-l suspende și fără avertisment. Așteaptă, ei o să-ți spună și motivul, într-un email, peste câteva zile.
Însă, ar putea fi vorba și de o eroare, încearcă să te loghezi și de pe alte dispozitive. Dacă tot la fel continuă situația, așteaptă să primești un răspuns din partea lor. Întreabă-ți prietenii dacă îți pot vedea contul activ. Dacă nu ți-l mai găsesc, atunci e cert că a fost blocat.
Poți încerca să le scrii aici:
http://socialsmarts.ro/......zolva.html

1 răspuns:
| Istvan_Gabi_1990 explică (pentru floresdemayo):

Cred ca e vorba de o eroror