| BuLLe09 a întrebat:

Am o problema cam mare, dupa parerea mea. Am un router Edimax BR-6228nS si in urma cu cateva zile am incercat sa modific parola si din greseala l-am resetat. M-am tot chinuit sa-l fac dar nimic problema ar fi urmatoare pe calculator imi merge internetul dar cand incerc sa ma conectez cu tableta sau cu telefonul nu merge. mentionez ca inainte de-al reseta mergea si pe mobil si pe tableta. Am internet de la TvSat(necunoscuta, singura din oras) si din cate am inteles pentru a merge si pe tableta si pe mobil trebuie sa completez la PPoEE sau ceva de genu Utilizator/Parola si nu stiu de unde sa fac rost de ele. Va rog sa ma ajutati. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mondo a răspuns:

Contacteaza firma care ti-a tras internetul. TvSat nu este chiar necunoscuta. Explicale problema ta si cerele toate datele necesare pentru accesul la internet pe toate device-urile tale. Stima.

| BuLLe09 explică (pentru Mondo):

Multumesc de sfat, chiar astazi ma voi duce la ei.

1 răspuns: