| Marius022013 a întrebat:

Am o problema cam urgenta.Am instalat windows 10 pe laptopul meu(l-am instalat si altora dar nu a avut probleme) si de fiecare data cand ating touchpad-ul se restarteza si imi da urmatoarea erore:

Stop code :KMODE EXCEPTION NOT HANDLED

What failed: ETD.sys

Eu trebuie sa plec din tara maine si am nevoie n eparata de laptop.As aprecia nespus daca m-ati putea ajuta

4 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Salut.
Iti recomand sa dezactivezi automatic device driver-dai click dreapta pe This Computer-System Properties-sub grupa Computer name, domain, and workgroup settings dai click pe change settings-apesi pe tab-ul hardware-apoi pe device installation settings-si apesi pe no, let me choose what to do si selectezi Never Install Drivers from Windows Update--Salvezi si gata. Necesar ar fi un update la driver-ul pentru Touchpad aici ai link-ul:https://drivers.windows10download.com/......bit-xftjr.

| Marius022013 explică (pentru MadHOuse):

Am facut-o. Nimic schimbat...

| MadHOuse a răspuns (pentru Marius022013):

Instaleaza windows 7 sau 8.1 posibil ca 10 sa nu fie compatibil...

| Marius022013 explică (pentru MadHOuse):

Ok,merci