| VirusS97 a întrebat:

Am o problema cand dau F9 la codeblocks la unele proiecte imi deschide cu "avast auto sandbox" si mai deschide o fereastra normala numai ca acolo nu apare proiectul doar in cea cu antivirusul si pe aceasta nu o pot inchide nici din din task manager si imi da eroare. Ce pot face sa nu imi mai deschida cu antivirusul? Nu stiu ce sa fac este chiar amuzant deoarece nu am mai patit...

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Ai optiune la sandbox sa o dezactivezi la anumite programe vezi in setari la avast