| JuLien a întrebat:

Am o problema cand incerc sa ma conectez la internet wireless.
pana acum a mers, dar de aseara imi zice "The settings saved on this computer fot the network do not match the requirements of the netowrk."
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Reteaua la care te-ai conectat prima data a ramas ca implicita pentru ulterioarele conectari. Ce trebuie sa faci acum e sa stergi conexiunea cu reteaua respectiva (ATENTIE, conexiunea, nu adaptorul wireless din Control Panel).
Click dreapta pe conexiune (taskbar, dreapta, langa ceas), disconnect apoi "search wireless networks", te conectezi din nou si asta ar trebui sa fie tot.

2 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Dai disable apoi enable la placa de retea wireless.
Si apoi o reparare daca nu merge.
www.byetsoft.eu

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Apeleaza la un specialistwinking