| Whiteb2k a întrebat:

Am o problema.
Cand vreaui sa intru pe skype imi da intotdeauna o eroare, am windows XP, cine ma ajuta are funda.
http://postimg.org/image/f4h5aded5/

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca nu s-a instalat bine SP3 din windows XP! Dezinstaleaza Skype din Add remove programs si instaleaza de aici o versiune mai veche http://fisierulmeu.ro/20DHAWNY555R/SkypeSetup-6-6-0-106-msi.html

Succes!

| Whiteb2k explică (pentru neluL):

Nu pot instala ceea ce mi-ai dat

| neluL a răspuns (pentru Whiteb2k):

De ce? Erori ceva?

| Whiteb2k explică (pentru neluL):

Cand il instalez am aceeasi problema (aceeasi eroare)

| efpies a răspuns:

Schimba in Windows 7, ori schimba in Windows XP SP3.Pentru ca de la Skype 5.8 in sus, nu suporta SP2.

| budala20022000 a răspuns:

Windowsul e stricat...

| efpies a răspuns (pentru budala20022000):

Nu ii sticat. Daca ar fi stricat nu ar putea sa-si deschida calculatorul.

| budala20022000 a răspuns (pentru efpies):

Ma refeream ca are windowsul cu file stricate...

| efpies a răspuns (pentru budala20022000):

Adica corupte.Si asta poate fi.