| Gxx a întrebat:

Am o problema,carcasa de la telefonul meu Nokia XL este de un galben aprins,din ala care bate la ochi,dar de curind a devenit murdara,nu stiu de unde s-a facut asa,are o culoare mai un inchisa si am tot incercat sa o curat cu spirt si alte solutii,dar nici un efect,ma gindesc sa o pun pentru citeva minute in spirt,dar mi-e frica sa nu dispara culoarea,daca aveti si alte idei,va rog sa mi le transmite-ti,am cautat, dar nu am gasit alta carcasa happy

5 răspunsuri:
| euAnonim100 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, ori telefonul e contrafacut, ori nu e asa rezistenta carcasa! Ea nu e murdara, ci s-a decolorat! Eu nu am si nici nu voi avea incredere in telefoanele Nokia (mai nou Windows Mobile). Prefer ori Samsung, ori Motorola!

Deci, revenind la intrebarea ta, carcasa trebuie schimbata, nu stiu altceva, dar sper ca te-am ajutat! Funda?

| shannygelu a răspuns:

Cumperi un metru de folie tip carbon si aplici pe carcasa

| allmotherfuckersneedjesus a răspuns:

Daca ti-ai lua o carcasa/husa la telefon ai acopi totul.
Dar vreau sa te intreb ce parere ai despre Nokia XL? Vreau sa mi-l iau si eu dar nu sunt sigura..cica are Android, plus ca meniul e cam ciudat fata de Samsung, in fine.dar in general ce parere ai despre el?happy

| Gxx explică (pentru allmotherfuckersneedjesus):

Pentru mine e cel mai special,nu stiu de ce toata lumea prefera samsungurile, am avut, dar nu m-a impresionat asa tare, dar Nokia XL e foarte fain, mi-e mi l-a recomandat cineva si acum nu regret