| Alexandra_Carmen_2003 a întrebat:

Am o problema, cine ma poate ajuta, telefonul meu a stat toata noaptea cu apa in carcasa( p.s. era transpiratie) si acum nu se mai deschide, am incercat sa il usuc cu feonul si l-am bagat in orez dar tot nu se deschide, cine ma poate ajuta?, va rooooooog, ajutoooor

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aplici metodele de uscare imediat ce a luat contact cu apa, nu peste o zi de la infiltrare. Numai un service iti poate spune daca telefonul se mai poate recupera sau nu.

| Alexandra_Carmen_2003 explică (pentru dannyel86):

Dar nu stiu de ce imi arata ca telefonul se incarca dar el nu se deschide