| c0pil1n a întrebat:

Am o problema cu aplicatia discord.
Daca ma joc ceva cu prietenii mei sau pur si simplu ascult muzica in timp ce vorbesc cu ei pe discord (in casti cu microfonul de la casti) imi tot spun ca aud muzica si jocul. Cum sa fac sa nu mai auda ei volumul de la joc?

5 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Nu e de la discord. E de la casti. Cand iti vei schimba căștile se va rezolva si problema. Am experiența de cativa ani cu discordul si am întâlnit problema asta la multi. Toti cand au schimbat castile s-a disipat si problema.

| c0pil1n explică (pentru NotNamed):

Casti Gaming HyperX Cloud II. castile sunt 400 si cv de lei. de ce ar avea probleme tocmai ele?

| NotNamed a răspuns (pentru c0pil1n):

Poate au o problema la fir sau la conexiune. Ori ele ori ai ceva in PC desi imi este greu sa cred. Testeaza cu alte căști.

| curiosul122 a răspuns:

Ce casti ai?

| c0pil1n explică (pentru curiosul122):

Casti Gaming HyperX Cloud II