| Desembra133 a întrebat:

Am o problema cu browserele Chrome si Mozila.Imi tot apar reclame si ma redirectioneaza pe pagini cu metin si diferite lucruri.
Ce sa fac sa nu imi mai apara reclame.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Mary012 a răspuns:

Ia Adblock e foarte bun se gaseste si pentru mozila si google Chrome!

| Desembra133 explică (pentru Mary012):

Reclamele au disparut dar inca ma redirectioneaza pe alte pagini si imi deschide alte ferestre

6 răspunsuri:
| Desembra133 explică (pentru doctorandus):

Cretinule din cauza cacatului tau de program nu mi se mai porneste laptopul

| doctorandus a răspuns (pentru Desembra133):

Programul e foarte bun si il folosesc deseori, problema e la laptopul tau, nu la program.

| Desembra133 explică (pentru doctorandus):

Da, pana sa instalez rahatu' ala mi se pornea. Dupa ce l-am instalat nu s-a mai deschis laptopul.Sigur nu e de la program

| doctorandus a răspuns (pentru Desembra133):

Zbarci, Adwcleaner nu se instaleaza, se ruleaza direct.