| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Am o problema cu browserul Google Chrome. Merge vreo 10 minute de la pornirea windowsului si apoi nu se mai incarca nicio pagina. Este de la internet sau de la browser?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Una din probleme poate fi ignorarea curățării istoricului și datelor stocate pe hdd-ul calculatoarului.Se știe că acest browser stochează absolut tot ce navighezi pe internet direct pe hdd, iar din cauza că este construit prost nu știe să le șteargă singur, de asta trebuie să intri în meniu/istoric și recente.De acolo vei bifa toate căsuțele(excepție parolele dacă vrei să le păstrezi) iar din câmpul „Elimină elementele..." vei selecta de la început, iar apoi vei selecta șterge datele de navigare.
De asemenea dacă nici pe IE nu se încarcă paginile atunci problema poate fi de conexiunea de internet.Succes

| M4RK a răspuns:

Incearca Opera e mai bun.

| RAY a răspuns:

Mie chorme nu-mi face figuri ea vezi cu netu cum stai?

| BogdantheDreamer a răspuns:

Browseru! Incearca Mozila Firefox. La mine merge perfect.