| ExDan a întrebat:

Am o problema cu cablul de date de la telefon, cum il bag in calculator zice Conectarea a esuat. Verifica sistemul sau windows media player ...stie cineva ce are?

1 răspuns:
| RedPoint a răspuns:

Incearca la alt PC, si daca tot asa face e problema de la cablul de date. Daca mai ai garantie, norocul tau, daca nu gaseste alta metoda de transfer sau ce vrei tu sa faci(bluetooth); si la mine tot face fite cablul de date de la telefon.Atat am de zis, mai multe informatii nu pot sa-ti dau ca nu stiu nici macar ce marca e telefonul tau.Bafta happy