| Derosa a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, a expirat activarea Windows 7 și acum calculatorul mi se închide după câteva minute după ce îl deschid, cum fac să îl activez și să am și timp?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Windows 7 nu mai are suport din partea Microsoft, cel mai bine ar fi sa faci o instalare curata cu o versiune mai noua de Windows, si iti cumperi o licenta refurbished cu cativa euro ca nu e o avere, ca sa nu mai stai cu piratari si activari.

| flixbuster a răspuns:

Uita de Windows 7 - fara suport (la fel cu XP sau Vista).
Instaleaza Windows 8/10 sau Linux - cu suport.