| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul care nu mi s-a mai intamplat niciodata, deci: Cand intru pe anumite siteuri se restarteaza singur sau acum jumatate de ora cand am descarcat un joc si am incercat sa il instalez s-a restartat. Care poate fi problema? Virusi?

2 răspunsuri:
| DemonAlex a răspuns:

Hmmm,incearca sa vezi daca ti se restarteaza fara sa deschizi nimic.Stai 5 min si vezi,fara sa umbli la nimic. Daca se restarteaza,sigur este virusul troian, sau trojan, trebuie restartat windowsul.Si eu am avut troian dar a trecut de la sine dupa vreo luna...Se restarta la fiecare 5 min, apoi 10 min, apoi din ce in ce mai putin...vezi daca iti face asa.

| mikelangelo a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti schimbi windows-ul!