| MIChan a întrebat:

Am o problema cu calculatorul de ceva timp, dupa o perioada de timp, se inchide si imi apare pe monitor "Power saving mode" si nu pot sa o scot din starea asta decat cu butonul Power tinut apasat (adica il inchid si il deschid iar) ce pot sa ii fac?

2 răspunsuri:
| GrigorieIonut a răspuns:

Salut. 90% ar putea fi din placa video. iar 10% din cauza monitorului. Te rog daca poti sa scoti placa video si sa o cureti sau cel putin daca ai o alta placa video schimbo pentru 1 zii. Stiu cum sta treaba am patit-o si eu. Placa video nu mai functiona. Sper ca te-am ajutat. Multa bafta!

| Gianina1701 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac.