| ThePinkRat a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, dupa ce ii dau "Shut Down", totul se stinge (monitor, tastatura, mouse), in afara de unitate. Ramane pornita, si incepe sa se auda mai tare un ventilator. De la ce poate fi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Posibil virus.
Fa o scanare compleata cu antivitusul tau. Daca nu descopera nimic scaneaza cu Norton power eraser.
Daca nu gaseste virus e din alt motiv. La mine a fost virus. Dupa ce l-am eliminat cu Norton power eraser nu au mai fost probleme.

| ThePinkRat explică (pentru gabicoo):

Ok, incerc. Multumesc