| Little Kid a întrebat:

Am o problema cu cardul de la telefon.am un tel samsung e250 si nu merge cardulsadeste micro SD.cand intru in tel la card memorie imi zice "nepermis!" stie cineva dc? trebuie sa bag niste melodii in tel si nu am memorie.pls help me!puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Vz sa nu aiba fie blocat, ca mi se pare ca are o piedica micuta pe el prin care il blochezi

| Ciprian271 a răspuns:

Aaaaaaaa. si tu. eu am avut samsung e 250 si na mers cardul iar tata s-a dus sal repare la firma de unde la luat si dupa aceea Mi-a mers dar doar o luna iar mai incolo s-a stricat.

| criss:) a răspuns:

Nu ma pricep dar poate nu e formatat sau asa ceva...

| frida0purple a răspuns:

Du-te la un service de telefoane.

| SpikE a răspuns:

Este stricat in caz de l-ai mai dat cuiva sa il bage in telefon, asa imi zc si mie mai demult la un telefon mai vechii, incearca sa stergi tot si sal bagi din nou. poate va merge

| Little Kid explică:

Doomnezeu nu are piedicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel...incearca sa stergi tot ce ai in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu acum aceeasi problema da numi citeste nici calkulatorul cardul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceiasi problema dar faza e ca eu mi-am mai bagat un alt card si tot asa facea si la cel de la care l-am bagat ii mergea.pls help... e nou nare cum sa fie stricat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai luati tel Samsung sunt cele mai rele eu am Sony si nu am nici o problema