| yoalex26 a întrebat:

Am o problema cu cartusele la imprimanta EPSON XP235. Am cumparat cartuse noi astazi, le-am montat si tot am beculetul de eroare aprins (ca si cum cartusele ar fi goale). Cine a mai intampinat problema asta si ma poate ajuta cu un sfat, as fi recunoscator! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Salut.

Încearcă asta https://www.youtube.com/watch?v=THuSSGnZ7Xw

Cand schimbi cartusul trebuie sa apesi o combinatie de butoane (asta poate fi valabil doar pentru unele modele).
Verifica manualul daca il mai ai.
Mult succes!

| yoalex26 explică (pentru Stef98):

Nu imi e folositor acest link. E vorba de alt model de EPSON care are display! Multumesc oricum!