| iflroin1999 a întrebat:

Am o problema cu castile. Cand conectez castile la calculator imi arata ca se conecteaza dar nu se aude nimic in casti tot in boxe se aude. Am incercat si alte casti, acelasi lucru se intampla, dar pana acum 3 zile mergeau foarte bine si nu am avut problema asta. Mentionez ca am conectat 3 perechi diferite de casti in toate locurile, chiar si in locul boxelor dar degeaba. Va rog ajutati-ma, dau funda!

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Le-ai conectat in mufa verde si se aud boxele?laughing cum vine asta daca boxele nu mai sunt conectate. Daca sunt casti pe usb nici nu trebuie sa scoti boxele. Nu exista ceea ce zici tu, ori nu stii unde sa le bagi.

| iflroin1999 explică (pentru EnvyU):

Vorbesc foarte serios. Le conectez in mufa verde dar nu se aud castile, se aud tot boxele.

| EnvyU a răspuns (pentru iflroin1999):

Scoate boxele din pc, din priza, si du-le de langa pc laughing Daca sunt casti cu USB baga intr-o mufa usb daca sunt cu jack 3.5mm si au 2 mufe una verde una roz pentru microfon baga mufa verde in mufa verde de la pc, intra pe youtube si vezi daca se aude, ce windows ai? xp?

| iflroin1999 explică (pentru EnvyU):

Da, am windows xp si nu sunt pe usb, si stiu ca mufa verde intra la cea verde iar cea ros la cea roz. Pana acum 3 zile au mers perfect dar dupa nu au mai mers, castile erau conectate muzica se auzea in boxe